آموزش کوچینگ

آموزش کوچینگ در تنها آکادمی بین‌المللی کوچینگ به زبان فارسی
آموزش کوچینگ
امتیاز 4.9 از مجموع 7 رأی

آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان | FCA از سال ۱۳۹۲ تا به امروز دوره‌های آموزش کوچینگ را طبق استانداردهای بین‌المللی و ۱۱ صلاحیت فدراسیون بین‌المللی کوچینگ برای فارسی‌زبانان سراسر دنیا آغاز نموده‌ایم. آموزش کوچینگ ارائه‌شده در این آکادمی کاملاً با استانداردهای فدراسیون بین‌المللی کوچینگ | ICF همسو است. چراکه حرفه کوچینگ یک حرفه بین‌المللی است و ICF بزرگ‌ترین سازمان نظارتی است که در سراسر دنیا درزمینهٔ کوچینگ شناخته‌شده است. مراجعه‌کنندگان به کوچ‌ها دوست دارد بداند که کوچ حرفه‌ای که می‌خواهد با او جلسات کوچینگ خود را برگزار نمایند، آیا آموزش‌های استاندارد را در یک سطح بالا گذرانده و مراحل گرفتن مدرک از یک سازمان معتبر بین‌المللی را با موفقیت سپری کرده است یا خیر.

در این ویدیو آقای تیمور میری در مورد هدفشان از تأسیس آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان | FCA، دوره‌ها و مدرک‌هایی که در این آکادمی ارائه می‌شود صحبت می‌نمایند. ایشان در این ویدیو در مورد سفر خود در یادگیری کوچینگ که سرانجام باعث طراحی دوره‌های آموزش کوچینگ به زبان فارسی شد نیز صحبت می‌کنند. این ویدیو کمک می‌کند تا بدانید آموزش کوچینگ در این آکادمی برای چه کسانی مناسب هست، دلایلی که افراد می‌توانند وارد این دوره شوند چیست و این‌که چرا شما به‌عنوان یک دانشجو باید این دوره را انتخاب کنید.

اگر برای شما سؤال هست که چرا دوره‌های آنلاین برای مدل آموزش آکادمی انتخاب‌شده و آیا این روش می‌تواند در آموزش کوچینگ مؤثر باشد، می‌توانید جواب این سؤال‌ها را در این ویدیو بشنوید. همچنین آقای میری در مورد اینکه دستاورد شما به‌عنوان یک دانشجوی مهارت‌های کوچینگ چه خواهد بود صحبت می‌کنند.

مزایای یادگیری مهارت‌های کوچینگ در آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان

مدل آموزشی نوین در آکادمی

آموزش در آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان بر اساس استاندارها،‌ سرفصل‌ها و اصول فدراسیون بین‌المللی کوچینگ | ICF انجام صورت می‌پذیرد؛ و همچنین آکادمی پل ارتباطی است برای اخذ تأییدیه فدراسیون بین‌المللی کوچینگ | ICF.
بلافاصله پس از پذیرش در دوره‌های آموزش کوچینگ و عقد قرارداد آموزشی با آکادمی، وارد محیط اختصاصی برای دانشجویان آکادمی می‌شوید. در بخش اختصاصی دانشجویان برنامه کلاس‌ها به‌صورت ماهانه و جزوه‌های موردنیاز را دریافت می‌کنید. همچنین شما به منابعی دسترسی خواهید داشت که در آن نمونه‌های بسیار عالی‌ای از کوچینگ، نظارت بر کوچینگ، وبینارها و جلسات آموزشی ضبط‌شده مختص دانشجویان آکادمی قرار دارد. همچنین ویدیوهایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که در مدیریت دورهٔ خود به شما کمک خواهد کرد و شما را برای دریافت مدارک کوچینگ آماده می‌سازد. در طی مسیر تا اتمام دوره و دریافت مدرک تیم اجرایی و دانشجوهای دوره‌های بالاتر در کنار شما خواهند بود. در طول دوره تمرین‌ها و سؤال‌های تخصصی را از گروه دانشجویان هم‌سطح و مدرس خود دریافت خواهید کرد و تجربیات خود را با یکدیگر در میان گذاشته و نه‌تنها به‌صورت تئوری بلکه به‌صورت عملی این مهارت‌ها را تجربه خواهید نمود.
از مزایای یادگیری مهارت‌های کوچینگ در آکادمی بین‌المللی کوچینگ این است که؛ شخصی که در دوره آموزش کوچینگ شرکت می‌کند، مطالب آموزشی کوچینگ را در زمان کوتاهی دریافت می‌کند. مطالب در فضای آنلاین به‌صورت گام‌به‌گام تدریس شده و موردبحث و تمرین قرار می‌گیرد تا درک و یادگیری آن باکیفیت مطلوب انجام شود. همچنین ادامهٔ بحث‌ها در گروه‌ها یا فروم‌هایی که دانشجویان آکادمی به آن وارد خواهند شد بعد از کلاس همچنان ادامه خواهد داشت و این گروه‌ها در صورت لزوم از پشتیبانی مدرسین دوره نیز برخوردار خواهند بود؛ چراکه این روش یکی از مؤثرترین روش‌های آموزشی است.
اگر در طی دوره، کلاسی را از دست دادید، می‌توانید با شرکت رایگان در همان کلاس در دوره‌های بعد، عدم شرکت در کلاس را جبران نمایید. (ممکن است در برخی از دوره‌های کوتاه‌تر یا تخصصی این امکان به علت کوتاهی زمان دوره یا شرایط خاص امکان‌پذیر نباشد اما دورهٔ سطح یک آموزش مهارت‌های کوچینگ حداقل هر سه ماه یک‌بار کاملاً تکرار می‌شوند.)

مطالب آموزشی همیشه در دسترس خواهد بود

درزمینهٔ آموزش کوچینگ، مطالب و مقالات آموزشی گسترده‌ای هرلحظه در دسترس خواهد بود تا در صورت نیاز به منابع بیشتر، بتوانید استفاده کنید. در محیط مجازی آکادمی، هر زمان قبل یا بعد از کلاس‌ها اگر نیاز به گفتگو با دانشجویان هم‌سطح دارید، می‌توانید چند نفر را پیدا کنید و اگر برای شما امکان شرکت در برخی از کلاس‌ها به دلایل شخصی، کاری یا خانوادگی وجود نداشت، به‌راحتی می‌توانید در کلاس بعدی با همان موضوع شرکت کنید.

برای شرکت در کلاس‌ها:

جزواتی که به‌صورت ماهانه در اختیار شما قرارگرفته را پیش از کلاس مطالعه می‌نمایید.
انجام تمرین‌های داخل جزوات را شروع می‌کنید.
در روز و زمان مشخص به کلاس‌های آنلاین وارد می‌شوید.
در مورد تمرین‌ها و تجربه خود در گروه دانشجویان بحث می‌کنید.
تمرین‌های کوچینگ را با کوچ‌های هم‌سطح شروع می‌کنید.

یاد می‌گیرید که چگونه از طریق تلفن یا به‌صورت مجازی کوچینگ اجرا کنید

بیش از هشتاد درصد از دانشجویان فارغ‌التحصیل شده از دوره آموزش کوچینگ، از طریق تلفن یا اینترنت جلسات کوچینگ خود را برگزار می‌کنند. پس کاملاً منطقی است که از این طریق آموزش ببینید. در هریک از کلاس‌ها تمرینات کوچینگ انجام می‌شود که در طی آن یک دانشجو نقش کوچ و یکی دیگر نقش مراجع را داشته و بقیه دانشجویان نقش نظارت را بر عهده داشته و بازخورد می‌دهند. این تمرین‌ها دانشجویان را آماده می‌کند که به‌راحتی از طریق تلفن جلسه کوچینگ برگزار کنند و این مهارت را معمولاً تا قبل از اتمام دوره به دست آوردند.

[آموزش مشابه با آکادمی‌های دیگر در جهان و هزینه‌ای کمتر از یک‌پنجم هزینه‌های بین‌المللی]

[پرداخت شهریه با واحد پولی محل سکونت شما طبق نرخ ارز روز محاسبه می گردد]

درباره‌ی آکادمی کوچینگ

در سال ۱۳۹۲ آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان برای افرادی که تمایل داشتند یک کوچ حرفه ای شوند یا مهارت‌های کوچینگ را بیاموزند، ایجاد شد. هدف آکادمی پرورش کوچ‌های حرفه‌ای طبق استانداردهای بین المللی برای بازار کار است.[بیشتر بخوانید]

تماس با آکادمی کوچینگ

تلـــــفن: | ۹۱۰۷۰۲۲۲۹۰(۹۸)+ |
ایــمیــل: | info@icoachtraining.com |
مکـاتبـات: | suite 17, Birley Lodge, no 63 Acacia
Road,London NW8 6BJ.UK |

عضویت در خبرنامه

از آخرین دوره‌ها، اخبار و تخفیف‌ها آگاه شوید.

لطفا صبر کنید ...

سپاس از همراهی شما :)

© ۱۳۹۷ | تمام حقوق این سایت متعلق به آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان به سرپرستی تیمور میری می باشد.