قوانین و مقررات

قوانین و مقررات آکادمی بین المللی کوچینگ

تیمور میری بنیان‌گذار دوره‌های آموزشی کوچینگ برای فارسی‌زبانان طراحی دوره‌ها را طبق استانداردهای بین‌المللی و صلاحیت‌های فدراسیون کوچینگ (ICF) در تیرماه 1392 آغاز کرد و آکادمی بین‌المللی کوچینگ (FCA) را به‌عنوان نام تجاری استفاده می‌کند. تیمور میری به‌عنوان یک فرد حقیقی که در انگلیس زندگی می‌کند کسب‌وکار آموزش کوچینگ را شروع کرده و طبق قوانین بریتانیا تمام مقررات قانونی را اجرا می‌کند. تمام برنامه‌های آموزشی این دوره‌ها از طریق سامانه‌های مجازی شامل تلفن و وبینار و سایت و تلگرام و غیره اجرا می‌شود. قوانین ثبت‌شده در اینجا ازلحاظ قانونی اهمیت دارد و برای درک کردن بهتر آن‌ها می‌توانید با یک وکیل مشورت کنید

دسترسی و استفاده از سایت آکادمی

دسترسی به سایت برای ما به این معنی است که شما از تمامی قوانین و مقررات ما اطلاع دارید و همه آنها را اجرا می کنید. در صورتی که مخالف این قوانین هستید، لطفا از مطالب سایت استفاده نکنید. سایت همیشه در حال به روز رسانی است و پیشنهاد ما این است که برای اطلاع از جدیدترین مطالب ما، به طور مرتب به سایت سر بزنید.

مسئولیت شما

اطلاعات که در این سایت گذاشته شده برای ارتقا و رشد و آموزش شما به عنوان یک کوچ است و شما مسئول هستید که خودتان تحقیق بیشتری کنید و از منابع دیگر در مورد مطالبی که پخش میشود اطلاعات بگیرید. هرگز به اطلاعات موجود در سایت به عنوان تنها منبع نگاه نکنید و همیشه دنبال مطالب جدیدتر از سایتهای معتبر باشید.

ضبط کردن کلاس های آموزشی

آکادمی این اجازه را دارد که همه کلاسها را ضبط کند و برای ارتقا اجرای مدرس و آموزش مدرسهای دیگر یا برای بازاریابی و تبلیغات استفاده کند. این فایلهای صوتی با در نظر گرفتن محدودیتهای بعضی از دانشجویان و اعتقاد آکادمی به ایجاد یک محیط امن آموزشی ضبط خواهند شد و چون از نام کوچک دانشجویان استفاده می شود می توان از این فایلها استفاده کرد اما اگر دانشجویی برای مورد خاصی که مطرح می کند ترجیح می دهد فایل صوتی ضبط نشود، از این فایل استفاده ای نخواهد شد.برای دانشجویان ضبط کردن کلاسها برای استفاده تجاری ممنوع است.

اگر برای آکادمی فایلی ارسال شود ما میتوانیم از آن استفاده کنیم

هر فایلی که دانشجویان برای ما می فرستند،‌یا در گروه تلگرام ارسال می کنند بدون هیچ امتیازی از جانب ما قابل استفاده است.این مورد شامل ایمیل، پست در گروه دانشجویان، پاسخ تمرینها و فایل صوتی مصاحبه با دانشجویان است.

کوچینگ هم سطح

شما مسئول تصمیم نهایی خود و عملکرد خود هستید و در زمان هایی که با یک کوچ در محیط آموزشی به عنوان کوچ همسطح کار میکنید آن فرد یا آکادمی بین المللی کوچینگ مسئول نتیجه ای که شما میگیرید نیست.

امنیت اطلاعات

آکادمی اطلاعات شما را فقط برای ارتباط بهتر و بالا بردن کیفیت آموزش استفاده میکند و درکارهای تبلیغاتی طبق شرایط ذکر شده از اطلاعات شما استفاده میکنیم.
اگر اطلاعات محرمانه برای ما ارسال میکنید شما مسئول هستید که از طریق کانالی بفرستید که امن باشد. توجه کنید که ایمیل هم کاملا امن نیست.

مقررات گروه های خصوصی دانشجویان در تلگرام

دو گروه صرفاً برای دانشجویان تشکیل شده و مقررات زیر شامل میشود:
اگر شخصي از دوره ها خارج شد تا زماني كه دوباره وارد دوره شود، از گروه نيز حذف خواهد شد.در این فضا صرفاً در زمينه كوچينگ مطالب بین اعضاي گروه به اشتراك گذاشته میشود.انتشار تبليغات شخصي و غيرشخصي تحت هرعنواني ممنوع است.مسئوليت دعوت اعضاي جديد، حذف افرادي كه از دوره خارج مي شوند، تغييرات در ساختار گروه، تصوير آن، نام گروه و مواردي از اين قبيل برعهده ادمين گروه که عضو تیم اجرایی FCA هستند است.برای هر دانشجو جدید از طرف ادمین و تیم اجرایی مقررات استفاده از گروه ها فرستاده میشود.رفتار و گفتار و مطالبی که خارج از اصول اخلاقی شامل حفظ احترام یکدیگر و فرستادن عکس های غیر مجاز ممنوع است. اگر عملکرد شما خارج از این چهارچوب باشد ما اجازه داریم که بدون هیچ صحبت یا بحث شما را از این محیط و دوره آموزش بیرون کنیم – بدون برگشت هزینه-.

گروه اول : کوچینگ هم سطح و جزوات

در این گروه فقط مطالب و نظرات و بحث در مورد جزوات دوره آموزش کوچینگ با FCA به اشتراک گذاشته میشود.برای پیدا کردن کوچ هم سطح یا مراجع هم سطح، در مورد خود مینویسید و درخواست میکنید.در این فضا به عنوان کوچ برای جذب مراجع شما بیوگرافی خود و لینک به وبلاگ یا وبسایت خود میتوانید بدهید.هر فرد اول تیتر جزوه را عنوان میکند و بعد موضوعی که میخواهد عنوان کند.این فضا رسمی است و از تایید کردن و سپاسگزاری از همدیگر خودداری کنید.

گروه دوم : کانال اطلاع رسانی اخبار آکادمی

اینجا دانشجویان از اطلاعیه و اخبار آموزشی مطلع می گردند.

فسخ قرارداد و ختم دوره

زمانی که دانشجو از دید آکادمی بین المللی کوچینگ از چهار چوب اخلاقی و حرفه ای و قانون (کشور و یا جهانی) خارج بشود بدون هیچ گونه اجازه یا بحثی مدیریت آکادمی میتواند وی را  از سیستم آموزشی اخراج کند و دسترسی به گروه کوچ ها و مطالب سایت و دوره ها را بدون برگشت پرداختی ها، قطع کند. مسائل اخلاقی و قانونی میتواند شامل عدم پرداخت کامل و بموقع و رعایت قانون و مقررات ذکر شده و خارج شدن از اصول اخلاقی طبق تعرفه فدراسیون کوچینگ ICF شود.

قراردادهای دوره

این قراردادها شامل شرایط توافق نامه هایی که برای هر دوره، بین دانشجو و آقای تیمور میری بسته می شود هم هست.

هزینه های آموزشی برای شما

غیر از شهریه دوره که توافق و پرداخت میشود هزینه وصل شدن به کلاس ها و کار کردن با یک کوچ یا مراجع از طریق تلفن و وبینار به عهده خود دانشجویان میباشد.

پرداخت شهریه

برای دانشجویانی که در ایران مقیم هستند و فقط از سیستم بانکی ایران شهریه را پرداخت میکنند شماره حساب یا شماره کارت بانک ایران ارسال می‌شود که شرایط پرداخت قابل اجرا باشد.

بعد از هر پرداختی رسید پرداخت را به آدرس ایمیل آکادمی  Support@icoachtraining.com  بفرستید. درغیر اینصورت از دید آکادمی مبلغی پرداخت نشده است و شامل شرایط زیر میشود.(علاوه بر تصویر فیش در سایت)

اگر اقساطی پرداخت میکنید و پرداخت شما بدون هماهنگی و توافق جدید با تاخیر انجام بشود ما میتوانیم بلا فاصله شما را از سیستم آموزشی خارج کنیم و اگر تا آخر ماه بعد پرداختی بروز نشود از دوره خارج کنیم و شما پرداختی قبلی را از دست میدهید و الباقی شهریه که توافق شده را از ضمانت شما کم میکنیم. شروع دوباره شامل شرایط جدید و قرارداد جدید میشود.

شروط خارج از قرارداد

اگر طبق توافق و بعد از شرایط ذکرشده بدون هماهنگی با گروه اداری پرداخت خود را به‌موقع انجام ندهید، در ماه اول جزوات و شرکت در کلاس‌های آن ماه را از دست می‌دهید. اگر دو ماه متوالی این اتفاق بیفتد، از دوره و گروه‌های مرتبط خارج می‌شوید و در ماه سوم قرارداد شما فسخ گردیده و پیش‌پرداخت که به‌عنوان ضمانت پرداخت کردید نیز از بین خواهد رفت و برای شروع مجدد دوره، شرایط و قرارداد جدیدی نیاز است.

اگر پیش پرداختی انجام‌شده و شما طبق توافق الباقی شهریه را به‌موقع پرداخت نکنید هیچ مبلغی به شما عودت داده نخواهد شد و در صورت تمایل به ادامه دوره مطابق با شرایط روز و توافق جدید عمل می‌شود.

اگر بدون هماهنگی و توافق آکادمی شما در طول حداکثر زمانی که در توافق‌نامه ذکرشده دوره را تمام نکنید و تمام مواردی که باید تحویل بدهید را انجام ندهید مدرک دوره را دریافت نخواهید کرد و برای دریافت مدرک یا تکمیل دوره، نیاز به توافق و شرایطی جدید است.

بعد از اتمام قرارداد شما از سیستم کلاس‌ها و دریافت برنامه آموزشی خارج می‌شوید و دوره شما به پایان می‌رسد. برای گرفتن مدرک طبق بند فوق نیاز است شما قرارداد جدیدی با آکادمی ببندید.

پس از اجرای توافق‌نامه با امضاء طرفین، در صورت درخواست تغییر در شرایط پرداخت و زمان کلاس‌ها / گروه دوره، بررسی‌های لازم از سوی نماینده آکادمی صورت می‌پذیرد و پس از رسیدن به توافق جدید تنها با پرداخت ۸۰۰ هزار تومان برای انجام کارهای اداری و اجرایی، شرایط جدید را در توافقنامه جدید ثبت خواهیم کرد.

اگر شهریه را به‌صورت اقساطی پرداخت می‌کنید باید این مبلغ اضافه را در پرداختی‌ها در نظر بگیرید.

درصورتی که دانشجو پیش از دریافت گواهی پایان‌دوره، از چهارچوب مقررات آکادمی و اصول اخلاقی فدراسیون بین‌المللی کوچینگ(ICF) خارج شود، آکادمی این اختیار را دارد که بنابر صلاحدید و باتشخیص خود بدون عودت وجه، وی را از دوره خارج کند.
در ارتباط با دانش‌آموختگان دارای مدرک، در صورت تخطی از قوانین مذکور، اسم ایشان از تمامی بخش‌های مرتبط با آکادمی حذف و به عموم اطلاع‌رسانی می‌گردد.

فارغ التحصیلی و اخذ مدرک بین المللی

هر دانشجو با پشت سر گذاشتن برنامه تعیین شده طبق شرایط ثبت شده در توافقنامه، تأییدیه گواهی طی دوره را پس از یک هفته بعد از ارسال کل مدارک دریافت میدارد.

درباره‌ی آکادمی کوچینگ

در سال ۱۳۹۲ آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان برای افرادی که تمایل داشتند یک کوچ حرفه ای شوند یا مهارت‌های کوچینگ را بیاموزند، ایجاد شد. هدف آکادمی پرورش کوچ‌های حرفه‌ای طبق استانداردهای بین المللی برای بازار کار است.[بیشتر بخوانید]

تماس با آکادمی کوچینگ

تلـــــفن: | ۹۱۰۷۰۲۲۲۹۰(۹۸)+ |
ایــمیــل: | info@icoachtraining.com |
مکـاتبـات: | suite 17, Birley Lodge, no 63 Acacia
Road,London NW8 6BJ.UK |

عضویت در خبرنامه

از آخرین دوره‌ها، اخبار و تخفیف‌ها آگاه شوید.

لطفا صبر کنید ...

سپاس از همراهی شما :)

© ۱۳۹۷ | تمام حقوق این سایت متعلق به آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان به سرپرستی تیمور میری می باشد.