پکیج کامل دریافت تأییدیه ACC از فدراسیون بین‌المللی کوچینگ

این پکیج برای افرادی طراحی‌شده که می‌خواهند تأییدیه ICF را در سطح کوچ همراه (ACC) دریافت کنند:

نحوه دریافت تأییدیه ACC (کوچ همراه) از فدراسیون بین المللی کوچینگ:

در این ویدئو خانم آیسان بنی‌هاشمی در ارتباط با دریافت تأییدیه ACC از مسیر ACSTH توضیح می دهند.
ویدئو شامل بخش های زیر است:
١.تعریف ACC
٢.مدارک مورد نیاز برای اخذ تأییدیه
٣.تسهیل روند اخذ مدرک از طریق آکادمی کوچینگ فارسی زبانان
۴.بخشی از تجارب فردی

۱. دوره آموزشی (ACSTH) برای حداقل ۶۰ ساعت را تمام کرده و مدرک را دریافت کردند (از طریق آکادمی در این دوره می‌توانید ثبت‌نام کنید)
۲. دوره منتور کوچینگ برای ۱۰ ساعت که حداقل ۳ ماه بوده را انجام دهند (از طریق آکادمی در این دوره می‌توانید ثبت‌نام کنید)
۳. آزمون اینترنتی (CKA) را از طرف ICF در طول حداکثر ۳ ساعت با نمره حداقل ۷۰% پاس کرده (تست به زبان انگلیسی می‌باشد). در دوره مربوطه با سه کلاس یک‌ساعته برای آمادگی آزمون ثبت‌نام کنید که شامل یک تست یک‌ساعته، نتیجه و ارزیابی خود خواهد بود.
برای افرادی که در این دوره ثبت‌نام کردند با همراهی آکادمی از ICF زمان آزمون را ۶ ساعته کنید. (توجه: اگر مترجم هم‌زمان لازم دارید برای این مرحله بودجه جداگانه در نظر بگیرید.)
۴. برای اقدام از طریق سایت ICF ثبت‌نام کرده (برای اعضا ۳۰۰ دلار مستقیم به ICF). برای افرادی که در مرحله ثبت‌نام و پرداختی از آکادمی کمک می‌خواهند، شامل هزینه می‌باشد (نرخ روز تبدیل به ریال از طرف آکادمی اعلام می‌شود)
افرادی که عضو نیستند مبلغ ۵۰۰ دلار پرداخت می‌کنند و اگر مایل باشند هم‌زمان راه عضویت در فدراسیون را هم ایجاد خواهیم کرد (مزایای عضویت را در سایت ICF به نشانی www.coachfederation.org می‌توانید مطالعه کنید).
۵. حداقل ۱۰۰ ساعت کوچینگ با حداقل ۸ مراجع که حداقل ۷۵% با دریافت حق‌الزحمه بوده را کامل کرده که در طول دوره ۶۰ ساعته آکادمی، ۲۵% رایگان را انجام خواهید داد.
شرکت در دوره‌های ارتقاء کسب‌وکار کوچینگ می‌تواند به شما کمک کند
کل پرداختی شهریه آکادمی برای مراحل ۲ تا ۴ برای افرادی که در آکادمی برای ۶۰ ساعت ثبت‌نام کردند. [ظرفیت دوره‌ی فروردین‌ماه تکمیل شد]
قبل از مرحله ۴ (ثبت‌نام با ICF) مراحل ۱ و ۲ و ۵ باید کاملاً تمام‌شده باشد و نهایتاً بعد از دریافت ایمیل از ICF مرحله ۴ را انجام خواهید داد.

درباره‌ی آکادمی کوچینگ

در سال ۱۳۹۲ آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان برای افرادی که تمایل داشتند یک کوچ حرفه ای شوند یا مهارت‌های کوچینگ را بیاموزند، ایجاد شد. هدف آکادمی پرورش کوچ‌های حرفه‌ای طبق استانداردهای بین المللی برای بازار کار است.[بیشتر بخوانید]

تماس با آکادمی کوچینگ

تلـــــفن: | ۹۱۰۷۰۲۲۲۹۰(۹۸)+ |
ایــمیــل: | info@icoachtraining.com |
مکـاتبـات: | suite 17, Birley Lodge, no 63 Acacia
Road,London NW8 6BJ.UK |

عضویت در خبرنامه

از آخرین دوره‌ها، اخبار و تخفیف‌ها آگاه شوید.

لطفا صبر کنید ...

سپاس از همراهی شما :)

© ۱۳۹۷ | تمام حقوق این سایت متعلق به آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان به سرپرستی تیمور میری می باشد.