بعضی مواقع فکر می کنیم که کنترل احساسات ما دست کس دیگری است. شاید بگوییم “تو من را عصبانی میکنی” یا ” ناراحتم کردی” فقط خودمان هستیم که این قدرت را داریم. ما تصمیم میگیریم عصبانی یا ناراحت بشویم، چون یک معنی به اتفاقی که افتاده داده ایم که باعث شده این حس را تجربه کنیم. برای اینکه قدرت را کاملا دست خودمان بگیریم می توانیم مسئولیت کامل این حس را به عهده بگیریم و از خودمان سئوال قدرتمندی بپرسیم. مثلاً “معنی این حس چیه؟” یا این حس چه پیامی داره به من میده؟” یا “چی باید در من حل بشه؟” “تو فرمانروایی” – در این کارگاه یک فرایند کوچینگ را تجربه کنید، با اجرای 6 گام پشت فرمان زندگی خود بنشینید و با نوع دیگری از تفکر یا اقدامات جدید نتیجه دلخواه خود را بدست بیاورید.
در وبینار بین المللی 5 پله تا عبور از بحران، روش توانمندسازی سیگنال‌های اقدام مرتبط با ده احساس اصلی انسان‌ها را آموختید و همچنین رویکرد پنج مرحله‌ای برای تصمیم‌گیری بهتر و اقدام مناسب در شرایط بحرانی را تجربه کردید. اگر در آن وبینار شرکت نکرده ایند ویدیو آن را بعنوان پیش نیاز وبینار “تو فرمانروایی” ببینید.

سرفصل های وبینار:

  • احساسات منفی یعنی چی؟ (چی باید حل بشه؟)
  • آموزش 6 گام تسلط بر احساسات منفی
  • نمونه کوچینگ گروهی و فردی

مخاطبین:

  • کلیه افراد بزرگسالی که علاقمند به مدیریت احساسات خود هستند.
  • بویژه افراد حرفه ای، کارآفرینان ، صاحبان کسب و کارها، مدیران و رهبران سازمان ها

شرکت و ثبت‌نام در این وبینار از طریق وب سایت ایسمینار از طریق [دکمه ثبت‌نام] زیر امکان‌پذیر است

ثبت‌نام در کارگاه:

ویدیوی کوچینگ چیست از زبان تیمور میری

تیمور میری از British Petroleum تا کوچینگ و FCA

تیمور میری کیست؟

تیمور میری لیدرشیپ کوچ، و بنیان‌گذار آکادمی کوچینگ FCA انگلستان، اولین مدرسه‌ی بین‌المللی تربیت کوچ به زبان فارسی هستند.

ایشان بیش از سی سال تجربه در نقش مدیریت و رهبری دارد. هفده سال تجربه کاری در صنایع نفت و گاز داشته و از سال ۲۰۰۳ کسب وکار شخصی خود را در خدمات کوچینگ آغاز نموده است.

 به عنوان مدیر مسئول شرکت MTMi نگلستان و بطور فردی با شرکت‌های بین المللی در سراسر دنیا به‌خصوص اروپا و خاورمیانه همکاری می‌کنند.

تمرکز ایشان بر ارتقا سطح مدیریت و کار تیمی بیزینس‌ها و سازمان‌ها و ایجاد فرهنگ کوچینگ و نگاه نقاط قوت برای افزایش و بهبود عملکردشان است.

تا سال ۲۰۱۷ بیش از ۴۰۰۰ ساعت کوچینگ فردی و گروهی داشته است و از سال ۲۰۱۳ آموزش تایید شده مهارت های کوچینگ را آغاز کرده.

تیمور دارای مدرک از مؤسسه گالوپ (Gallup) به عنوان کوچ نقاط قوت و دارای بالاترین تأییدیه یک کوچ (MCC) و بالاترین تاییدیه دوره های آموزشی کوچینگ (ACTP) از فدراسیون بین المللی کوچینگ  (ICF) می‌باشد.