Network | شبکه دانشجویان

با پیوستن به خانواده‌ی بزرگ FCA شما به بزرگ‌ترین شبکه کوچ‌های فارسی‌زبان در دنیا متصل خواهید شد. شما می‌توانید از تجربه‌های دانشجویانی که از سال ۲۰۱۳ تا امروز از هر پنج قاره‌ی جهان در آکادمی کوچینگ FCA سفر کوچینگ خود را آغاز کرده‌اند، استفاده نمایید.

Content | محتوای غنی

آکادمی کوچینگ FCA انگلستان از سال ۲۰۱۳ به‌عنوان اولین و تنها مرجع دانش اصیل کوچینگ به زبان فارسی، مفاهیم بین‌المللی و استاندارد کوچینگ را در اختیار فارسی‌زبانان سراسر دنیا قرارداد. امروز FCA با گنجینه‌ای ارزشمند از منابع آموزشی منحصربه‌فرد مختص دانشجویان آکادمی و محتوایی غنی برای آشنایی عموم با کوچینگ اصیل به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

Drip Feeding | متد آموزشی دریپ فیدینگ

آکادمی کوچینگ FCA انگلستان با یکی از به‌روزترین متدهای آموزشی در دنیا با نام Drip Feeding (آموزش قطره‌چکانی) مطالب آموزشی خود را به دانش‌پذیران در طول سفر آموزش کوچینگ ارائه می‌دهد. در این روش تمرکز بر عمل‌گرایی در طول زمان است. این نوع یادگیری باعث می‌شود که شما تنها به دریافت یک سری اطلاعات و دانش محدود نشوید؛ بلکه با دریافت تدریجی و بلندمدت دانش هم‌زمان با استفاده‌ی عملی از آن، کوچینگ به‌عنوان یک منش برای شما شکل بگیرد و خودتان اولین فردی باشید که تغییر ناشی از سفر کوچینگ و آموزش کوچینگ را لمس کرده‌اید تا بتوانید آن‌ها به دیگران نیز انتقال دهید.

Flexibility | انتخاب با شماست

شما در آکادمی کوچینگ FCA انگلستان خودتان می‌توانید مدت‌زمان آموزشتان را به‌صورت بلندمدت یا کوتاه‌مدت (فشرده) انتخاب نمایید. البته توصیه و پیشنهاد ما انتخاب فرصت آموزش بلندمدت است، زیرا در این روش شما در طول زمان فرصت رشد بیشتر و استفاده از امکانات نامحدود یادگیری در آکادمی خواهید داشت. تمرکز آکادمی کوچینگ FCA انگلستان ابتدا بر روی تغییر و یادگیری و درنهایت دریافت مدرک معتبر بین‌المللی است. کوچینگ یک سفر لذت‌بخش است پس ما باور داریم که این سفر پس از شروع دیگر پایانی نخواهد داشت. همچنین شما هیچ کلاسی را با داشتن فرصت جبران با گروه‌های دیگر از دست نخواهید داد،‌ حتی دانشجویان دوره‌های حضوری ما می‌توانند کلاس‌هایی که ازدست‌داده‌اند را در کلاس‌های آنلاین جبران نمایند.

Business | شروع کسب‌و‌کار کوچینگ

اصلی‌ترین تمرکز آکادمی کوچینگ FCA انگلستان بعد از تحول فردی در طول سفر آموزش کوچینگ، تمرکز بر روی کسب‌و‌کار شما است. شما پس از بهبود فردی با ابزار کوچینگ، یا می‌خواهید به‌عنوان یک کوچ وارد بازار کوچینگ شوید و سهمی از این بازار جذاب را برای خود کنید یا به‌عنوان یک مدیر یا یک متخصص می‌خواهید از مهارت‌های کوچینگ به‌صورت عملی در کسب‌و‌کار خود استفاده نمایید و تأثیر آن را بر بازده کاری یا تیم خود ببینید. بخش ویژه‌ای از آموزش‌ها و رویکردهای آکادمی بر روی همین موضوع برای حصول بهترین نتیجه برای شما است. ما کلاس‌ها و دوره‌های ویژه‌ای در این زمینه داریم.

Certification | اعتبار آموزش و اعتبار مدرک

آکادمی کوچینگ FCA انگلستان اولین آکادمی فارسی‌زبان است که بالاترین مدرک آموزش کوچینگ را برای آموزش حضوری و مجازی کوچینگ اصیل به زبان فارسی و انگلیسی از فدراسیون بین‌المللی کوچینگ دارد. تیمور میری به‌عنوان اولین مستر کوچ فارسی‌زبان مورد تأیید ICF، طراح دوره‌های بین‌المللی آکادمی کوچینگ FCA انگلستان با تأیید فدراسیون است. مدارکی که شما از آکادمی در انتهای دوره دریافت می‌کنید به‌واسطه تأییدیه از فدراسیون بین‌المللی کوچینگ دارای اعتبار بین‌المللی و قابلیت ادامه‌ی مسیر کوچینگ در تمامی آکادمی‌های مورد تأیید ICF در سراسر دنیا است (این مدارک پیش‌نیاز دریافت مدارک از فدراسیون هستند). تمامی مراحل و نحوه‌ی آموزش شما در آکادمی تحت نظارت ICF است.

Online | آموزش آنلاین

یکی از اصلی‌ترین نقاط قوت آکادمی برگزاری دوره‌های آنلاین در کنار دوره‌های حضوری است. آکادمی باتجربه‌ی نزدیک به یک دهه در آموزش آنلاین؛ کلاس‌های خود را بدون محدودیت جغرافیایی برای تمام علاقه‌مندان در سراسر دنیا برگزار می‌نماید. بنا بر تأکید فدراسیون بین‌المللی کوچینگ،‌ کیفیت خروجی دوره‌های تأییدشده‌ی حضوری و آنلاین هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. مزیت بزرگ این روش علاوه بر سهولت شرکت در کلاس‌ها، صرفه‌جویی در زمان و عدم محدودیت مکانی؛ این است که شما پس‌ازاین دوره می‌توانید خدمات کوچینگ خود را با تسلط و تجربه کامل به‌صورت آنلاین و غیرحضوری ارائه دهید و این علاوه بر رفع محدودیت جغرافیا و هزینه‌های بالای خدمات حضوری؛ مطابق بر نیاز این روزهای جهان بابت دریافت خدمات آنلاین است.

Trainers | مربیان باتجربه

آکادمی کوچینگ FCA انگلستان در حال حاضر باتجربه‌ترین و بزرگ‌ترین تیم آموزش کوچینگ مورد تأیید فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF را در اختیار دارد، تیمی که تجربه‌ی کوچینگ آن‌ها روی‌هم‌رفته نزدیک به نیم‌قرن می‌رسد. مدرسین که علاوه بر دریافت تأییدیه‌های بین‌المللی کوچینگ و تجارب کاری به‌عنوان یک کوچ، یک رهبر و …، همگی تأییدیه تدریس خود را پس از گذراندن دوره‌های تربیت مدرس کوچینگ از فدراسیون دریافت کرده‌اند. مدرسین آکادمی در طول فعالیت خود تحت آموزش مستمر هفتگی با کوچ تأییدشده MCC هستند و هیچ‌گاه مسیر رشد و آموختن را رها نمی‌کنند.

Training model | مدل آموزشی FCA

در مدل آموزشی FCA شما به موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

  • – تمرین جلسات رسمی کوچینگ با دانشجویان باتجربه
  • – کلاس‌های فوق‌برنامه آموزشی و نظارت مهارت‌های کوچینگ مابین کلاس‌های دوره با حضور کوچ‌های تأییدشده
  • – انجمن‌های مجازی دانشجویی برای به اشتراک گذاشتن دستاورد و تجربیات جدید و پرسش و پاسخ با حضور مدرسین و دانشجویانی از سراسر جهان
  • – دورهمی‌های حضوری و مجازی برای دانشجویان در طول دوره
Learning modules | ماژول‌های آموزشی منحصربه‌فرد

ماژول‌هایی که شما در طول دوره می‌گذرانید هرکدام به همراه یک جزوه آموزشی به شما ارائه می‌شوند. جزواتی که توسط تیمور میری تألیف شده و یک‌به‌یک به تأیید فدراسیون بین‌المللی کوچینگ رسیده و پس از تأیید به زبان فارسی ترجمه‌شده است و تا به امروز نسخه‌ی فارسی آن سه بار بازبینی و به‌روزرسانی شده است. شما ماژول‌ها را در طول مسیر آموزشی به‌صورت دریپ‌فیدینگ (گام‌به‌گام) دریافت خواهید کرد و در طول سفر خود در دوره با روش آموزشی آکادمی از دانش صرف تبدیل به منش شما خواهد شد. در دوره‌ی کوچ حرفه‌ای جزوات شما درواقع یک کتاب قطور ۳۵۰ صفحه‌ای است که در ۲۷ جزوه‌ی آموزشی به شما ارائه می‌شود و این تنها بخشی از منابعی است که در طول دوره دریافت می‌نمایید. در طول دوره‌ی آموزشی شما علاوه بر جزوات آموزشی به انواع نمونه‌های کوچینگ با تحلیل، ای‌بوک‌ها، وبینارها، فایل‌های صوتی و مقاله‌های روز دنیا به زبان فارسی دسترسی خواهید داشت.

Credentials | دریافت تأییدیه‌های فدراسیون

یکی از مراحل سفر کوچینگ پس از دریافت تأییدیه‌های مدارس مورد تأیید ICF، دریافت تأییدیه‌های فدراسیون است (ACC, PCC & MCC). در این مسیر تا دریافت مدارک بین‌المللی همانند تمام دانشجویان که در این سفر تا دریافت مدارک ACC‌ و PCC همراهشان بوده‌ایم، شمارا حمایت و همراهی می‌کنیم و باهم دریافت تأییدیه‌های شما از فدراسیون را جشن خواهیم گرفت.

Specialties | تخصص‌های مختلف کوچینگ

آموزش مهارت‌های کوچینگ اصیل و خالص فارغ از گرایش‌ها و تخصص‌های مختلف است. معنی این حرف این است که فردی که مهارت‌های کوچینگ را به‌صورت اصولی و خالص می‌داند می‌تواند به هر فردی در هر گرایش و موضوعی به‌عنوان یک کوچ کمک کند. انتخاب تخصص‌های مختلف کوچینگ باعث تعمیق بیشتر در آن موضوع بر اساس علاقه، نقاط قوت یا اهداف بازاریابی است. در طول دوره‌ی آموزشی شما با سوژه‌های بسیار متنوع و تخصص‌های مختلف کوچینگ آشنا خواهید شد و بر اساس علاقه، نقاط قوت، تجربه و … گرایش اصلی خود را در کوچینگ انتخاب می‌نمایید.

Personal Model | مدل شخصی شما

یکی از رویکردهای مهم و عمیق در کوچینگ یافتن روش منحصربه‌فرد هر انسان است. این تفکر در آموزش‌های آکادمی نیز وجود دارد و در طول دوره به شما کمک می‌شود تا بر اساس نقاط قوت خود و الگوهای ذهنی خود، مدل منحصربه‌فرد کوچینگ خود را کشف و طراحی کنید و دیگر با کلیشه‌ها و روش‌هایی که ممکن است کاملاً مطابق با شما نباشند خود را محدود ننمایید.

Support | در طول سفر آموزش همراه با شماییم

در طول دوره‌ی آموزشی شما هیچ‌وقت احساس تنهایی نخواهید کرد! سیستم پشتیبانی و (Buddy) آکادمی به شیوه‌ای طراحی‌شده‌اند که شما نه‌تنها هیچ سؤال یا مسأله‌ای را بدون پاسخ نخواهید یافت بلکه از این‌که همیشه یک گوش شنوا و یک همراه در کنار شما است احساس آرامش و دلگرمی خواهید داشت. در سیستم بادی یکی از دانشجویان باتجربه در ماه‌های ابتدایی دوره در کنار شما هست تا با انتقال تجربیات و کمک به شما در رفع موانع برای شروع این مسیر،‌ اولین گام‌های ورود به سفر کوچینگ خود را پرقدرت‌تر بردارید.

Experience | اولین آکادمی فارسی‌زبان کوچینگ در دنیا

آکادمی کوچینگ FCA انگلستان اولین مدرسه‌ی فارسی‌زبان کوچینگ در دنیا است که با دریافت تأییدیه از فدراسیون بین‌المللی کوچینگ شروع به آموزش مهارت‌های اصیل کوچینگ به فارسی‌زبانان نموده؛ و امروز با کوله‌باری از تجربه در آموزش آنلاین و حضوری با دریافت بالاترین تأییدیه آموزش کوچینگ (ACTP) در خدمت علاقه‌مندان به کوچینگ است.