راهبری مسیر آیندهٔ کوچینگ و تغییر نام فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF

469views

هدف از تأسیس فدراسیون بین‌المللی کوچ‌ها (ICF) در سال ۱۹۹۵، اعطای اعتبار و رسمیت به کوچینگ به‌عنوان یک حرفهٔ نوظهور و همچنین تخصیص فضایی مشترک برای تعامل کوچ‌ها با یکدیگر بود.

و امروز، ICF به‌عنوان بزرگ‌ترین سازمان جهانی کوچ‌های آموزش‌دیدهٔ حرفه‌ای و اولین صدای پیشرو و هدایت‌کنندهٔ جامعهٔ جهانی کوچینگ فعالیت می‌کند.

دانلود جزوه‌ی «معرفی کوچینگ» اولین جزوه‌ی دوره‌های تربیت کوچ که مورد تأیید فدراسیون بین‌المللی می‌باشد.

ما با همراهی یکدیگر، به سمت یک چشم‌انداز قدرتمند حرکت می‌کنیم: یعنی، تضمین اینکه کوچینگ، جزئی یکپارچه و جدانشدنی از جامعهٔ پررونق امروز و هر عضو ICF نیز، معرف و ارائه‌دهندهٔ بالاترین سطح کیفیت در کوچینگ حرفه‌ای باشد.

هم‌زمان با نزدیک شدن به بیست و پنجمین سالگرد تأسیس ICF، ما برای هدایت مسیر آیندهٔ کوچینگ و ایجاد ارزش بیشتر برای اعضای ICF، قدم‌های بزرگی برای سرعت دادن دستیابی به این چشم‌انداز برداشته‌ایم.

ما بدین‌وسیله اعلام می‌کنیم که از ژانویه سال ۲۰۲۰، فدراسیون بین‌المللی کوچ‌ها (International Coach Federation)، به فدراسیون بین‌المللی کوچینگ (International Coaching Federation) تغییر نام می‌دهد[1].

و این موضوع، چیزی بیش از یک تغییر نام است. درواقع یک روش جدید برای خدمت‌رسانی به کوچ‌ها، مراجع کوچ‌ها، اجتماعات ما و کل دنیایی است که ما در حال تلاش برای تسریع دستیابی به چشم‌اندازمان هستیم.

ICF جدید، سازمانی جهانی برای کوچ‌ها و کوچینگ خواهد بود و اعضای ما نیز، فرصت‌های جدیدی برای حضور و مشارکت در اکوسیستم ICF خواهند داشت.

ما این اهداف را توسط فعالیت شش سازمان منحصربه‌فرد مستقل اما هم‌خانواده اجرا می‌کنیم که هرکدام برای پیشبرد اهداف و فعالیت‌های خود، هیئت‌مدیره و منابع اختصاصی خواهند داشت.

برگردان: فریبا خاکزاد

[1]– International Coach Federation از ابتدا با ترجمهٔ آکادمی کوچینگ FCA انگلستان در زبان فارسی به‌صورت فدراسیون بین‌المللی کوچینگ بیان‌شده که اکنون به صورت رسمی در زبان انگلیسی هم فدراسیون نام خود را به International Coaching Federation تغییر داد.

مجله‌ی دنیای کوچینگ
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

درباره‌ی آکادمی کوچینگ

در سال ۱۳۹۲ آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان برای افرادی که تمایل داشتند یک کوچ حرفه ای شوند یا مهارت‌های کوچینگ را بیاموزند، ایجاد شد. هدف آکادمی پرورش کوچ‌های حرفه‌ای طبق استانداردهای بین المللی برای بازار کار است.[بیشتر بخوانید]

تماس با آکادمی کوچینگ

تلـــــفن: | ۹۱۰۷۰۲۲۲۹۰(۹۸)+ |
ایــمیــل: | info@icoachtraining.com |
مکـاتبـات: | suite 17, Birley Lodge, no 63 Acacia
Road,London NW8 6BJ.UK |

عضویت در خبرنامه

از آخرین دوره‌ها، اخبار و تخفیف‌ها آگاه شوید.

لطفا صبر کنید ...

سپاس از همراهی شما :)

© ۱۳۹۷ | تمام حقوق این سایت متعلق به آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان به سرپرستی تیمور میری می باشد.