کوچینگ ضرورتی برای پزشکی امروز | گپ‌وگفت کوچینگی

 

در این گپ‌و‌گفت کوچینگی سرکار خانم مرضیه عسگری، مشاور تغذیه و کوچ سلامت و حمید حکاکی – برند کوچ در رابطه با کوچینگ ضرورتی برای پزشکی امروز گفتگو می‌کنند. (این ویدیو بازپخش لایو اجرا شده در تاریخ ۱۰ مهر ۹۸ می‌باشد)

دانلود جزوه‌ی «معرفی کوچینگ» اولین جزوه‌ی دوره‌های تربیت کوچ که مورد تأیید فدراسیون بین‌المللی می‌باشد.

بیوگرافی مرضیه عسگری نوری:

باور دارم برای بهتر زیستن باید آموخت؛ گاهی هم باید آموخته‌ها را فراموش کرد و دوباره آموخت و همیشه باید از آموخته‌ها شبکه‌ای ساخت تا به کارآید و درمان دردی باشد.
کار مشاوره تغذیه فرصت طلایی ارتباط و شنیدن داستان زندگی آدم‌ها را به من داد؛ داستانی که معمولا فراتر از مسایلی مثل اضافه وزن که به خاطرش مراجعه می‌کردند می‌رفت. این داستان‌ها در کنار تجربه فراز و نشیب زندگی خودم نشانم داد مشکلات و مسایل ما در هر بعدی از زندگی مثل کوه یخی است که فقط بخشی از آن به راحتی دیده می‌شود بخش بیشترش را یا در نگاه سطحی نمی‌توانیم ببینیم یا نمی‌خواهیم ببینیم.
نارضایتی از وضع موجود، آمادگی برای تغییر وعلاقه به جستجو و یادگیری باعث شد به عمق جریان زندگی شیرجه بزنم. در میان این جستجو به واژه integrative nutrition و کوچینگ رسیدم و وارد دوره آموزشی FCA شدم.
کوچینگ کمک کرد کل‌نگری را در حرفه‌ و زندگیم تمرین کنم. نگرشی که باعث می‌شود مسایل را از جمله آنها که مربوط به سلامت و بیماری است عمیق‌تر ببینیم و به همان نسبت راه حل و درمان مناسب‌تر و پایدارتری برایشان پیدا کنیم. امروز باور دارم پزشکی و خدمات سلامت و درمان نیاز جدی به پارادایم شیفت از تجویز و نسخه‌پیچی به ارتباط دارد و کوچینگ به خوبی فضا را برای این تغییر آماده می‌کند.
‌‌

حمید حکاکی

حمید حکاکی، مدیر مارکتینگ آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان، برند کوچ و عضو فدراسیون بین‌المللی کوچینگ می‌باشد.

مجله دنیای کوچینگ

ارسال دیدگاه

avatar
  Subscribe  
Notify of

درباره‌ی آکادمی کوچینگ

در سال ۱۳۹۲ آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان برای افرادی که تمایل داشتند یک کوچ حرفه ای شوند یا مهارت‌های کوچینگ را بیاموزند، ایجاد شد. هدف آکادمی پرورش کوچ‌های حرفه‌ای طبق استانداردهای بین المللی برای بازار کار است.[بیشتر بخوانید]

تماس با آکادمی کوچینگ

تلـــــفن: | ۹۱۰۷۰۲۲۲۹۰(۹۸)+ |
ایــمیــل: | info@icoachtraining.com |
مکـاتبـات: | suite 17, Birley Lodge, no 63 Acacia
Road,London NW8 6BJ.UK |

عضویت در خبرنامه

از آخرین دوره‌ها، اخبار و تخفیف‌ها آگاه شوید.

لطفا صبر کنید ...

سپاس از همراهی شما :)

© ۱۳۹۷ | تمام حقوق این سایت متعلق به آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان به سرپرستی تیمور میری می باشد.