کوچینگ فرافردی و خودشکوفایی | گپ‌وگفت کوچینگی

529views

 

در این گپ‌و‌گفت کوچینگی سرکار خانم مونیکا حضرت‌زاده، مربی مدیتیشن و ریکی، کوچ فرافردی و خودشکوفایی و حمید حکاکی – برند کوچ در رابطه با کوچینگ فرافردی و خودشکوفایی گفتگو می‌کنند. (این ویدیو بازپخش لایو اجرا شده در تاریخ ۲۰ شهریور ۹۸ می‌باشد)

دانلود جزوه‌ی «معرفی کوچینگ» اولین جزوه‌ی دوره‌های تربیت کوچ که مورد تأیید فدراسیون بین‌المللی می‌باشد.

مونیکا حضرت‌‌زاده

مؤسس و مدیر مرکز کوچینگ مهرنیکا، مربی مدیتیشن و ریکی، کوچ فرافردی و خودشکوفایی، دانشجو سطح ۲ آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان.

از نوجوانی به خاطر مسئولیت عظیم و عاشقانه‌ای که هستی برایش رقم زد، دست‌به‌کار خلق جهانش شد.
نیرویی در درونش بود که در سخت‌ترین لحظات این زندگی پرفرازونشیب و زیبا هدایتش می‌کرد و نوری که در عمیق‌ترین ثانیه‌های تاریک و تلخش سوسو می‌زد.
در دانشگاه جهان و در محضر اساتید گمنام و نامدارش و به برکت مشکلات، چالش‌ها و اشتباهات بی‌شمارش توانست در بزرگی را به روی سرزمین وسیع و بی‌انتهای توانمندی‌ها و ویژگی‌های خاصش بگشاید.
توانایی دیدن، شنیدن، فهمیدن و درک زیبایی‌های بی‌پایان هستی، توانایی ابراز وجود کردن، نه گفتن، پذیرفتن، بخشیدن، توانایی خندیدن و خنداندن، توانایی درک انرژی‌های جاری و حاکم برجهان، انرژی قصد و نیت. فکر، کلام، سکوت، توانایی عشق ورزیدن و عاشق شدن، اشتیاق برای دانستن معنای هر اتفاق و حکمت و داستان پشت پرده هر ماجرا، به او آموخت که تنها راه سعادت، برکت، شادی و آرامش حقیقی درهماهنگی جسم، ذهن و روح است.
به دنبال همان نیرو، صدا و نور هدایتگر درونی‌اش این بار به‌عنوان (Transpersonal coach)، کوچ فرافردی (خودشکوفایی) رسالتش را که همان نشان دادن راهنمای درونی انسان‌ها به خودشان است را آغاز کرد تا در صلح و هماهنگی به درک عظیم‌تری از بودن و حضور بر روی این کره خاکی برسند و اینکه، ایمان بیاوریم در انتهای این سفر کوتاه با تمام این بازی‌ها و نقش‌های سخت و آسان “عشق” به انتظارمان نشسته است …

حمید حکاکی

حمید حکاکی، مدیر مارکتینگ آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان، برند کوچ و عضو فدراسیون بین‌المللی کوچینگ می‌باشد.

مجله‌ی دنیای کوچینگ
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

درباره‌ی آکادمی کوچینگ

در سال ۱۳۹۲ آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان برای افرادی که تمایل داشتند یک کوچ حرفه ای شوند یا مهارت‌های کوچینگ را بیاموزند، ایجاد شد. هدف آکادمی پرورش کوچ‌های حرفه‌ای طبق استانداردهای بین المللی برای بازار کار است.[بیشتر بخوانید]

تماس با آکادمی کوچینگ

تلـــــفن: | ۹۱۰۷۰۲۲۲۹۰(۹۸)+ |
ایــمیــل: | info@icoachtraining.com |
مکـاتبـات: | suite 17, Birley Lodge, no 63 Acacia
Road,London NW8 6BJ.UK |

عضویت در خبرنامه

از آخرین دوره‌ها، اخبار و تخفیف‌ها آگاه شوید.

لطفا صبر کنید ...

سپاس از همراهی شما :)

© ۱۳۹۷ | تمام حقوق این سایت متعلق به آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان به سرپرستی تیمور میری می باشد.